Hakkımızda

İzmir'de Uzun Yıllardır SEO Uyumlu Profesyonel Web Tasarım Teması Satmaktayız. Sitenizin Kurulumu Tarafımızca Yapılacaksa, Web Sitenizin Hazırlık Sürecinde, Sitenize En Uygun Anahatar Kelime Ve Etiketleri Kullanarak, Web Sitenizin, "Google", "Yandex" v.b Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkabilmesini,  SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Olmasını Sağlıyoruz.

Son Yıllarda Mobil Akıllı Cep Telefonu Ve Tabletlerin Kullanımının Yaygınlaşması ile Beraber, Birçok Kişi ve Firma, Web Sitesi ile Birlikte, Android & IOS Mobil Tanıtım Uygulaması Hazırlatarak "GooglePlay" Ve "IOS Market" lerde Yayınlatma Yoluna Gitmiştir. Müşterilerimize, Android & IOS Tanıtım Mobil Uygulaması Sahibi Olma İmkanını Da Sunuyoruz.

Egea Soft Olarak Ayrıca, Çeşitli Sektörlerdeki Firmalar İçin Masaüstü Yazılımların Da Satışını Yapmaktayız.

Eğitim Sektöründe Son Yıllarda İnternetten Online Sanal Sınıf Uygulaması İle Sınıf Dersleri ve Bire-bir Özel Dersler Vermek Popüler Hale Gelmiştir. Uzaktan Eğitimin En Önemli Avantajı, Derslik İçin Ekstra Elektrik, Su, Kira, Yol Parası v.b Masraflarının Olmamasıdır. Aynı Anda 100 Öğrenciye Sınıf Dersi Verebilme, Kaliteli Görsel İçerikler İle Sunum, E-Tahta Uygulaması, Öğrencileri Online Sınav Yapabilme, Online Olarak Öğrencilerin E-Tahtada Soru Yazabilmesi v.b Birçok Özellikleri vardır. Egea Soft Olarak Öğretmenlere ve Kurumlara Uzaktan Eğitim Yazılımı Kurulumu Yapmaktayız.